برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت (علیهم‌السلام) دانشجویان دانشگاه تهران به‌صورت مجازی
1399-03-11

مرحله دانشگاهی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت (علیهم السلام) دانشجویان دانشگاه تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ مرحله دانشگاهی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت (علیهم السلام) دانشجویان دانشگاه تهران در ۶ بخش و ۳۴ رشته برگزار می‌شود.

گفتنی است؛ کلیه دانشجویان می‌توانند بنا بر علاقه‌مندی خود در بخش‌های اعلام شده این دوره از مسابقات شرکت کنند. با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، این دوره از مسابقات به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

زمان‌بندی و جزئیات بخش‌های مختلف به شرح ذیل است:

بخش معارفی: آزمون بخش معارفی به‌صورت مجازی و در تاریخ سه‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۲۰ خرداد ماه با مراجعه به سامانه Quranst.pnu.ac.ir نسبت به ثبت‌نام، دریافت نام کاربری و رمز عبور اقدام کنند.

بخش آوایی: شرکت‌کنندگان در این بخش می‌بایست بر اساس قرعه‌های اعلامی توسط دبیرخانه، فایل‌های تصویری ضبط شده (توسط دوربین یا تلفن همراه) تلاوت ترتیل، تحقیق، دعا، مناجات همخوانی و تواشیح را حداکثر تا تاریخ ۱۲ تیرماه به شماره واتس‌آپ ۰۹۰۴۴۵۲۱۱۱۰ یا ایمیل cultural@ut.ac.ir ارسال کنند.

سایر بخش‌ها: آخرین فرصت ارسال آثار این بخش‌ها نیز ۱۲ تیرماه می‌باشد. شرکت‌کنندگان در بخش‌های پژوهشی، ادبی و فناوری می‌توانند آثار خود را در سامانه quran.ut.ac.ir بارگذاری کنند. همچنین آثار بخش هنری به دفتر اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران واقع در ابتدای خیابان ۱۶ آذر، پلاک ۱۶، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران تحویل دهند.

جزئیات بیشتر از چگونگی برگزاری بخش‌های مختلف مسابقات از اینجا در دسترس است. همچنین آئین‌نامه‌ها و فایل‌های مربوط به بخش معارفی در سامانه quran.ut.ac.ir درج شده است.